Nasza oferta:

04

Niezmienni w decyzjach

Elastyczni w podejściu

Katarzyna Michalska

Doradca restrukturyzacyjny

Wykonując zawód Syndyka wiele razy widziałam jakie problemy niesie za sobą decyzja o restrukturyzacji. Kryzys w biznesie powinien być rozwiązywany poprzez negocjacje i poszukiwanie możliwości wypracowania drogi, która wyprowadzi przedsiębiorstwo na prostą.

Filip Kiżuk

Specjalista

Lata praktyki zawodowej pozwoliły mi wyselekcjonować najbardziej skuteczne metody działania, których owocem jest osiągnięcie porozumienia.

Nasza kancelaria świadczy usługi w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Uczestnikom postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych zawsze proponujemy profesjonalną i rzetelną pomoc. Nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie na każdym etapie postępowania upadłościowego, zarówno przy układzie jak i likwidacji. Reprezentujemy interesy dłużników, jak i wierzycieli.

Dłużników staramy się odciążać od kontaktów z wierzycielami, jako pełnomocnicy działamy sprawnie i dyskretnie. Przedsiębiorcom, podmiotom gospodarczym oferujemy pełne spektrum obsługi prawnej, począwszy od założenia i rejestracji Spółki poprzez wszystkie sprawy związane z jej bieżącym funkcjonowaniem. Pomagamy Spółkom na każdym etapie rozwoju firmy.

Za sterami Centrum Restrukturyzacji

Nasz zespół to specjaliści, którzy doskonale potrafią ocenić bieżące problemy i wiedzą jak znaleźć skuteczne rozwiązanie na oddłużenie i uratowanie firmy.

Filip Kiżuk
Specjalista
Katarzyna Michalska
Syndyk

Rozpocznijmy współpracę

Zapraszamy do kontaktu

693 ... ...Pokaż Telefon
Jagiellońska 8/4, 70-436 Szczecin
Adres
Napisz do nas
Jak do nas trafić?
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.