Nasza oferta:

04

Niezmienni w decyzjach

Elastyczni w podejściu

Katarzyna Michalska

Ekspert ds. restrukturyzacji

Wykonując zawód Syndyka wiele razy widziałam jakie problemy niesie za sobą decyzja o restrukturyzacji. Kryzys w biznesie powinien być rozwiązywany poprzez negocjacje i poszukiwanie możliwości wypracowania drogi, która wyprowadzi przedsiębiorstwo na prostą.

Katarzyna Michalska Filip Kiżuk

Filip Kiżuk

Ekspert ds. restrukturyzacji

Lata praktyki zawodowej pozwoliły mi wyselekcjonować najbardziej skuteczne metody działania, których owocem jest osiągnięcie porozumienia.

Nasza kancelaria świadczy usługi w zakresie prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Uczestnikom postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych zawsze proponujemy profesjonalną i rzetelną pomoc. Nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie na każdym etapie postępowania upadłościowego, zarówno przy układzie jak i likwidacji. Reprezentujemy interesy dłużników, jak i wierzycieli.

Dłużników staramy się odciążać od kontaktów z wierzycielami, jako pełnomocnicy działamy sprawnie i dyskretnie. Przedsiębiorcom, podmiotom gospodarczym oferujemy pełne spektrum obsługi prawnej, począwszy od założenia i rejestracji Spółki poprzez wszystkie sprawy związane z jej bieżącym funkcjonowaniem. Pomagamy Spółkom na każdym etapie rozwoju firmy.

o centrum restrukturyzacji

Za sterami Centrum Restrukturyzacji

Nasz zespół to specjaliści, którzy doskonale potrafią ocenić bieżące problemy i wiedzą jak znaleźć skuteczne rozwiązanie na oddłużenie i uratowanie firmy.

Filip Kiżuk
Specjalista
Katarzyna Michalska
Syndyk

Rozpocznijmy współpracę

Zapraszamy do kontaktu

693110250
ul. Grodzka 10/2, 70-560 Szczecin
Adres
Napisz do nas
Jak do nas trafić?