Nasza oferta:

05

Prawo upadłościowe

Doradztwo dla przedsiębiorstw

Nasza Kancelaria to gwarancja rzetelnej pomocy oraz najwyższego standardu usług doradztwa. Zespół księgowych i doradców finansowych pozwala stworzyć szczegółową analizę sytuacji ekonomicznej przedsiębiorstwa. Znamy się na tworzeniu strategii wyjścia z kryzysów finansowych i prawnych.


Doradzając w zakresie prawa upadłościowego opieramy się na ustawa z dnia 28 lutego 2003 r. zawierającej przepisy dotyczące polskiego postępowania upadłościowego. Ustawa ta reguluje zasady wspólnego dochodzenia roszczeń wierzycieli od niewypłacalnych dłużników (przedsiębiorców i osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej) oraz skutki ogłoszenia upadłości.

Naszym celem jest oferowanie łatwych praktycznych rozwiązań, dlatego zapewniamy profesjonalne doradztwo prawne dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań naszego Klienta.

Opierając się na ustawie przygotowujemy przedsiębiorstwo i zarząd do postępowania poprzez złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości, aż po czynności w toku postępowania upadłościowego, oraz negocjacje z wierzycielami w ramach upadłości likwidacyjnej.

Zawsze potrafimy dojść do porozumienia w zakresie naszego wynagrodzenia. Nasze usługi oferujemy spółkom, ze skomplikowaną sytuacją prawną i ekonomiczną; usługi nasze oferujemy także podmiotom z wielomilionowym zadłużeniem. Jesteśmy otwarci również na drobne spółki i osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Naszym celem jest oferowanie łatwych i praktycznych rozwiązań, dlatego zapewniamy profesjonalne doradztwo prawne dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań naszego Klienta.

Rozpocznijmy współpracę

Zapraszamy do kontaktu

693110250
ul. Grodzka 10/2, 70-560 Szczecin
Adres
Napisz do nas
Jak do nas trafić?