Nasza oferta:

03

Proces restrukturyzacji

Krok po kroku

spotkanie z ekspertami Badamy sytuację

Właściwie przeprowadzony audyt, podczas którego zapoznajemy się z sytuacją spółki, jest niezbędny do opracowania skutecznej strategii, mającej uratować zadłużone przedsiębiorstwo.

diagnoza problemów przedsiębiorstwa Znajdujemy problemy

Na podstawie audytu i naszego doświadczenia, analizujemy sytuację przedsiębiorstwa, diagnozujemy problem i ustalamy przyczynę kryzysu.

opracowanie strategii restrukturyzacji Strategia naprawy

Wspólnie ze specjalistami dobieramy właściwą metodę restrukturyzacji i opracujemy strategię, będącą podstawą do rozpoczęcia działań naprawczych.

wniosek o otwarcie postępowania Postępowanie restrukturyzacyjne

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną, od przygotowania pełnej dokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia postępowania, jak i reprezentacji Klienta przed Sądem.

negocjacje z wierzcielami Negocjacje

Czasami konflikt z kimś wkracza na taki etap, że trudno już o nowe fakty, a każda ze stron uparcie dąży do tego, aby postawić na swoim. W takiej sytuacji decydujemy się na negocjacje.

wdrożenie restrukturyzacji Działania naprawcze

Pomagamy wdrożyć strategię i wprowadzić zmiany w zobowiązaniu, które mają na celu znacząco poprawić sytuację finansową przedsiębiorstwa.

Pomogliśmy

dziesiątkom przedsiębiorstw

Nad całym procesem cały czas czuwają nasi najlepsi specjaliści, bo stawka to Twoja firma i Twoje pieniądze. Od teraz my zadbamy o najlepszą przyszłość Twojego przedsiębiorstwa.

Rozpocznijmy współpracę

Zapraszamy do kontaktu

693110250
ul. Grodzka 10/2, 70-560 Szczecin
Adres
Napisz do nas
Jak do nas trafić?