Nasza oferta:

03

Proces restrukturyzacji

Krok po kroku

Pierwsze spotkanie

Właściwie przeprowadzony audyt, podczas którego zapoznajemy się z sytuacją spółki, jest niezbędny do opracowania skutecznej strategii, mającej uratować zadłużone przedsiębiorstwo.

Diagnoza problemów

Na podstawie audytu i naszego doświadczenia, analizujemy sytuację przedsiębiorstwa, diagnozujemy problem i ustalamy przyczynę kryzysu.

Opracowanie strategii

Wspólnie ze specjalistami dobieramy właściwą metodę restrukturyzacji i opracujemy strategię, będącą podstawą do rozpoczęcia działań naprawczych.

Wniosek o otwarcie postępowania

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną, od przygotowania pełnej dokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia postępowania, jak i reprezentacji Klienta przed Sądem.

Negocjacje z wierzycielami

Czasami konflikt z kimś wkracza na taki etap, że trudno już o nowe fakty, a każda ze stron uparcie dąży do tego, aby postawić na swoim. W takiej sytuacji decydujemy się na negocjacje.

Wdrożenie obranej strategii

Pomagamy wdrożyć strategię i wprowadzić zmiany w zobowiązaniu, które mają na celu znacząco poprawić sytuację finansową przedsiębiorstwa.

Pomogliśmy

dziesiątkom przedsiębiorstw

Zawsze podchodzimy do sprawy w sposób indywidualny. Pozytywne rozstrzygnięcie sprawy i znalezienie właściwego rozwiazania to nasz priorytet.

Rozpocznijmy współpracę

Zapraszamy do kontaktu

693 ... ...Pokaż Telefon
Jagiellońska 8/4, 70-436 Szczecin
Adres
Napisz do nas
Jak do nas trafić?
Korzystając z naszej strony, akceptujesz nasz regulamin. Oświadczasz, że jesteś świadomy używania przez nas plików cookie i podobnych technologii w celu ulepszania i dostosowania treści oraz analizy ruchu.