Nasza oferta:

06

Upadłość konsumencka

Wsparcie dla osób fizycznych

Jak pozbyć się długów i spać spokojnie – ogłoszenie upadłości konsumenckiej

Stres, nieprzespane noce, niepokój, poczucie porażki. To tylko niektóre z emocji jakie odczuwamy przygnieceni zadłużeniem, z którym nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. W czasach COVID-19 wielu znalazło się w takiej sytuacji nie ze swojej winy. 

Na szczęście istnieje w Polsce prawo upadłości konsumenckiej. Dzięki niemu, możesz uwolnić się od problemu pod warunkiem, że wygrasz proces sądowy o ogłoszenie upadłości. 

Możemy wygrać ten proces dla Ciebie!


Nasza kancelaria od lat specjalizuję się w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Wygrywamy procesy sądowe dla naszych klientów dzięki zespołowi doświadczonych ekspertów. 

Cały proces realizujemy w trzech krokach:

  1. Pierwszy to dyskretna konsultacja z syndyk prowadzącą Katarzyną Michalską. Katarzyna zapozna się z Twoją sytuacją i nakreśli strategię wygrania procesu.
  2. Następnie nasz zespół specjalistów przygotuje Twój wniosek zgodnie ze startegią.
  3. Po przygotowaniu dokumentacji, rozpoczniemy proces sądowy w Twoim imieniu. Będziemy Cię reprezentować w sądzie tak długo aż wygramy proces

Możesz spać spokojnie wiedząc, że Twój problem będzie niebawem rozwiązany.  

Upadłość konsumencka to prawne rozwiązanie dla osób, którym grozi bankructwo. Dzięki temu można spłacić swoich wierzycieli nie zmieniając przy tym diametralnie własnego życia i nie rezygnując ze wszystkiego, do czego się przyzwyczailiśmy.

Upadłość konsumencka ma miejsce wtedy, kiedy osoba nie prowadząca firmy nie ma możliwości opłacenia swoich zadłużeń. Szczególnie kiedy osoba ta znalazła się w takiej sytuacji nie ze swojej winy. Czyli np.

W ramach upadłości, sąd ustali plan spłąty zobowiązań. Jeżeli dłużnik nie posiada majątku, z którego sąd mógłby spłacić wierzycieli, sąd uwalnia go od zobowiązań. Warto pamiętać, że w dniu ogłoszenia upadłości, komornik musi zawiesić wszelkie postępowanie w stosunku do dłużnika! 

Nigdy również nie dojdzie do takiej sytuacji, że dłużnik i jego rodzina pozostaną bez dachu nad głową i bez środków do życia! Syndyk może sprzedać mieszkanie czy dom, a część z uzyskanych pieniędzy może zostać przekazana dłużnikowi na wynajem lokalu odpowiadającego jego potrzebom. Zostaną także zaspokojone jego zobowiązania alimentacyjne. Plan spłaty pozostanie niezmieniony w przypadku poprawy sytuacji finansowej dłużnika wynikającej z jego pracowitości i aktywności zawodowej – zatem każda podwyżka, czy nagroda w pracy zostanie w „kieszeni” dłużnika! Sąd określa również jaka część długu zostanie umorzona (czyli czy i w jakiej wysokości nastąpi oddłużenie).

Wykonaj pierwszy krok

Zadzwoń i umów się na konsultację!

Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 18:00

Rozpocznijmy współpracę

Zapraszamy do kontaktu

693110250
ul. Grodzka 10/2, 70-560 Szczecin
Adres
Napisz do nas
Jak do nas trafić?